LaKey 159 gorsetowa sukienka asymetryczna z cekinami

Opcje dodatkowe:
Szycie na miarę

Po otrzymaniu wymiarów potwierdzimy możliwość przygotowania odzieży na wskazane wymiary.

Zmiana długości
249.00 + koszty wysyłki
dodaj do ulubionych
Instrukcja mierzenia

Dopasowanie pod twoją sylwetkę

Zmiany krojów między modelami

Indywidualne przygotowywanie z dużą dbałością o szczegóły

LaKey 159

Gorsetowa asymetryczna suknia to propozycja na niebanalny look. Gorset wyprofilowany i uszyty z tkaniny pokrytej cekinami, które  w świetle refletorów cudownie roziskrzą swym blaskiem. Krótka , dopasowana mini spódniczka pokryta miękką siatką dzianinową o asymetrycznych długościach tworzących kaskadę , której układ warstw na przodzie jest krótki a na tyle przechodzi w długi ogon. Dla podkreślenia talii zastosowano szeroki marszczony pasek. Sukienka LaKey 159 to doskonała kreacja na Sylwetra, bal, karnawał.

Długość standardowa do końca tiulu - mierzona od ramienia na przodzie to 85-95 cm, na tyle 130-150 cm. Uwaga - spódniczka pod tiulem jest krótka.

 Każda nasza sukienka uszyta jest według kolejności zamówień w Autorskiej Pracowni Krawieckiej LaKey z dużą starannością i estetyką szycia, aby spełnić Państwa oczekiwania.  Wysyłka nastąpi w ciągu 10 dni roboczych.  Odzież ze sklepu można oddać lub wymienić w ciągu 14 dni * (*) Sukienki zaprojektowane są standardowo dla wzrostu 164 cm -170 cm, dla Pań wyższych lub niższych oznacza to konieczność dodatkowej regulacji krawieckiej.

nie wychodź jeszcze!

Sprawdź podobne produkty

Zadzwoń Napisz