Blog

Jak dobrać sukienkę dla puszystej? Fasony sukienek dla puszystych Pań

2019-11-19 13:26:30
Jak dobrać sukienkę dla puszystej? Fasony sukienek dla puszystych Pań -

Czy wiesz, że ponad 50% kobiet w rozmiarach 42-52 skarży się na niedostępność sukienek? Na szczęście, krój sukienki dla puszystej kobiety pojawia się coraz częściej w ofercie sklepów plus size. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź jak dobierać fasony sukienek dla puszystych pań, by zamaskować to, co chcesz ukryć i uwypuklić to, co warte jest podkreślenia.

Jaka sukienka dla puszystych pań na wesele? Jak dobrać?

2019-12-02 08:34:30
Jaka sukienka dla puszystych pań na wesele? Jak dobrać? -

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie o to jak się ubrać na wesele w rozmiarze XXL. Elegancka i wyjściowa odzież dla puszystych wydaje się być niedostępna -  ponad połowa pań noszących rozmiar wyższy niż 38, twierdzi, że dużo łatwiej znaleźć codzienne spodnie niż wizytową sukienkę - w dodatku inną niż czarną. Z tego artykułu dowiesz się jakie kryteria warto uwzględnić poszukując sukienki na wesele i gdzie ją tak naprawdę znaleźć. 

Jakie sukienki na wigilię dla puszystych?

2019-12-03 14:16:30
Jakie sukienki na wigilię dla puszystych? -

Święta to szczególny czas, podczas którego każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Nosisz większy rozmiar? Zadbaj o strój odpowiednio wcześniej, zamawiając modne sukienki na wigilię dla puszystych online! Jak wybrać stylizację na święta? Przeczytaj nasz poradnik i zainspiruj się!

Jakie sukienki na sylwestra dla puszystych?

2019-12-18 11:10:30
Jakie sukienki na sylwestra dla puszystych? -

Jedyna taka noc w roku, tak długo wyczekiwana, to wtedy każda z nas chce wyglądać perfekcyjnie - sylwester! Zastanawiasz się, jaka sukienka na sylwestra w rozmiarze XXL sprawi, że będziesz przyciągała pełne zachwytu spojrzenia?

Zadzwoń Napisz

Pozycjonowanie i reklama w Google:
Pozycjonowanie stron Widoczni