Zwroty i Wymiany

 

 

ZWROT TOWARU

Szanowny kliencie, gwarantujemy możliwość wymiany lub zwrotu towaru


Mamy nadzieję, że jesteś zadowolona(y) z zakupów, a nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania.
Jeżeli jednak z jakiegoś powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, koniecznie poinformuj nas o tym. Twoja satysfakcja to dla nas priorytet.

PROSIMY O ZAŁĄCZENIE WYDRUKOWANEGO FORLUARZA ZWROTU DO PRZESYŁKI WRAZ Z PARAGONEM

W przypadku problemu z wygenerowaniem formularza zwrotu można go pobrać klilkacjąc tu -> POBIERZ FORMULARZ

 

Pamiętaj 
1. Na odesłanie towaru masz 14dni  od otrzymania przesyłki.
2. Procedura zwrotu może dotyczyć tylko towaru nowego, w wersji standardowej ( niemodyfikowanej na życzenie klienta), który nie nosi widocznych śladów użytkowania ( poza możliwością zapoznania się z zakupionym towarem. Z tego tytułu prosimy o ostrożne przymierzanie odzieży - tak aby jej nie ubrudzić, oraz o nie usuwanie metek producenta)
3. Prosimy aby sposób opakowania zwracanych przedmiotów był właściwy. Produkty proszę odpowiednio zabezpieczyć aby nie uległy zniszczeniu w transporcie oraz nadmiernemu wygnieceniu. Nie pakuj sukienki zwiniętej do worka i oklejonej wieloma warstwami taśmy klejącej.
4. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.WYMIANA TOWARU


Jeśli zakupiony towar nie spełnia w jakikolwiek sposób oczekiwań, możesz wymienić zakupiony towar na inny, w ciągu 14 dni. Wymiana odbywa się na zasadzie odstąpienia od umowy sprzedaży i dokonania ponownego zakupu poprzez złożenie nowego zamówienia. W tym celu należy postępować zgodnie z procedurą zwrotu opisaną powyżej, a następnie złożyć nowe zamówienie na wybrany, dostępny produkt. Prosimy o skorzystanie w powyższego zgłoszenia.

 

Zadzwoń Napisz