Zwroty i Wymiany

Szanowny kliencie, gwarantujemy możliwość wymiany lub zwrotu towaru

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolona(y) z zakupów, a nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania.
Jeżeli jednak z jakiegoś powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, koniecznie poinformuj nas o tym. Twoja satysfakcja to dla nas priorytet.

ZWROT

Jeżeli towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go bez podawania przyczyny.

W takim przypadku prosimy o wypełnienie formularza zwrotu >KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ FORMULARZ<

Towar razem z wypełnionym formularzem prosimy wysyłać na adres z dopiskiem zwrot

Sklep Internetowy LaKey

ul. Kutrzeby 6/20

66-400 Gorzów Wlkp. 

UWAGA! 
BARDZO PROSIMY O WYSYŁANIE ZWROTÓW PRODUKTÓW, PRZESYŁKAMI REJESTROWANYMI (POLECONYMI)- NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRZESYŁKI NIEREJESTROWANE W PRZYPADKU ICH ZAGINIĘCIA.
NIE PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ ZWROTÓW NADANYCH DO PACZKOMATU.


Pamiętaj !
1. Na odesłanie towaru masz 14dni  od otrzymania przesyłki.
2. Procedura zwrotu może dotyczyć tylko towaru nowego, w wersji standardowej ( niemodyfikowanej na życzenie klienta), który nie nosi widocznych śladów użytkowania ( poza możliwością zapoznania się z zakupionym towarem. Z tego tytułu prosimy o ostrożne przymierzanie odzieży - tak aby jej nie ubrudzić, oraz o nie usuwanie metek producenta)
3. Prosimy aby sposób opakowania zwracanych przedmiotów był właściwy. Produkty proszę odpowiednio zabezpieczyć aby nie uległy zniszczeniu w transporcie.
4. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

WYMIANA
Jeśli zakupiony towar nie spełnia w jakikolwiek sposób oczekiwań, możesz wymienić zakupiony towar na inny, w ciągu 14 dni. Wymiana odbywa się na zasadzie odstąpienia od umowy sprzedaży i dokonania ponownego zakupu poprzez złożenie nowego zamówienia. W tym celu należy postępować zgodnie z procedurą zwrotu opisaną powyżej, a następnie złożyć nowe zamówienie na wybrany, dostępny produkt. 

 

Zadzwoń Napisz