Płatności internetowe

FORMY PŁATNOŚCI I WYSYŁKI, NADPŁATY

Formy płatności dostępne w LaKey.PL®

przy odbiorze - zapłacisz przy odbiorze kurierowi. Zakupy możesz również odebrać i opłacić w punkcie odbioru osobistego. 

przedpłata na konto - prosimy o dokonanie przelewu (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) na podany w e-mailu numer rachunku w terminie 5 dni od złożenia zamówienia. Przy tej formie płatności klient ponosi ryzyko zapłaty za towar, którego nie będziemy mogli sprowadzić, w takim przypadku kwota za niezrealizowaną część zamówienia będzie zwrócona na rachunek bankowy klienta.

PayPal - to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal.

PayU - to wygodna i bezpieczna forma płatności, która minimalizuje ryzyko błędnej wpłaty. System sam generuje dane do wpłaty przekierowując bezpośredio do wybranego banku w szyfrowanych połączeniach. Potwierdzenie wpłaty jest natychmiastowe.

Klient zakładając konto w LaKey.pl® otrzymuje możliwość dysponowania nadpłatami, rozumianymi jako środki do wykorzystania przez Klienta. W przypadku powstania nadpłat na koncie obowiązują następujące zasady zwrotu:

- na rachunek bankowy (należy podać numer rachunku)

Ze względu na bezpieczeństwo środków pieniężnych Klienta polecenie zwrotu nadpłaty może nastąpić po otrzymaniu decyzji od Klienta drogą mailową wysłanego z konta e-mail zarejestrowanego w LaKey.pl®. Sklep ma prawo do zweryfikowania tożsamości Klienta składającego polecenie zwrotu.Formy wysyłki dostępne w LaKey.pl®

 

Przesyłka kurierska

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera GLS - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy GLS. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie. Jeżeli konieczna jest dostawa na drugi dzień od nadania przez LaKey.pl® radzimy kontakt z firmą GLS w celu ustalenia godziny dostawy.

Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 11-18 (w zależności od lokalizacji adresata). LaKey.pl® nie gwarantuje dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy GLS. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

Na stronie GLS możesz zlokalizować swoją przesyłkę oraz znajdziesz tam numery telefonów do przedstawicielstw.

 

Odbiór osobisty

Sklep umożliwia odbiór zamówienia (Paczki) w:

punkcie odbioru w Gorzowie, ul.Batalionu Zośki 29a, 5dni w tygodniu , w godz. 10.00-14.30; możliwy odbiór paczek opłaconych lub płatnych gotówką < prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty >

Zadzwoń Napisz

Pozycjonowanie i reklama w Google:
Pozycjonowanie stron Widoczni