Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR?

 

Aby wybrać odpowiedni rozmiar, znajdź w naszej tabeli taki, który najlepiej odpowiada Twoim wymiarom (jeśli ich nie znasz, poniżej opisaliśmy, jak w łatwy sposób samodzielnie się zmierzyć). Pamiętaj, że rozmiarówki różnych marek mogą od siebie odbiegać - najlepiej więc dopasować rozmiar polegając wyłącznie na swoich wymiarach. W przypadku gdy nie będzie można dobrać rozmiaru standardowego proponujemy możliwość złożenia zamówienia z usługą dopasowania do wymiarów sylwetki.

 

TABELA ROZMIARÓW

Przy kazdej naszej sukience, kombinezonie, spódnicy - załączona jest tabela rozmiarów. Tabele różnią się dla poszczególnych modeli. Podane wymiary odpowiadają wymiarom sylwetki czyli sukienki uszyte wg tej tabeli pasują na podane wymiary sylwetki.

Sukienki są zaprojektowane dla wzrostu 160-170 cm . W przypadku przekroczenia podanego zakresu konieczna jest dodatkowa regulacja długości stanów ( tak aby linia biustu, talii oraz bioder była na 

właściwym miejscu)

 

jak prawidłowo się zmierzyć

 

 Korzystając z pomocy drugiej osoby, mierzymy się bezpośrednio na bieliznę (w docelowym biustonoszu lub bieliźnie korygującej) , bez zostawiania sobie centymetrów na zapas. 

1. obwód na biustem < na wysokości pach >

2. obwód w biuście

3. obwód pod biustem

4. obwód talii < najwęższe miejsce nad pępkiem a pod żebrami >

5. obwód bioder

6. długość spódnicy < od talii do oczekiwanej długości > 

7. długość całkowita sukienki < od ramienia po linii pleców >

8. długość nogawki od kroku < w przypadku spodni , uwzględniając odstęp dla komfortu >

9. obwód bicepsa < w napięciu >

10. długość rękawa < na lekko ugiętym ręku prowadzimy centymetr po zewnętrznym obrysie ręki od nasady ramienia przez łokieć do oczekiwanej długości >

 Składając zamówienie z opcją dodatkową szycia na miarę w oknie "dodatkowe uwagi/pomiary" prosimy o dopisanie informacji ważnych np. krótki/długi korpus lub inne a które mogą mieć istotne znaczenie dla wykonania zamówienia. 

Zadzwoń Napisz